fbpx
Hívj minket: +36 1 577-4050

Kampánymenedzser

Ha otthonosan mozogsz az online térben, ami szerinted is egyre nagyobb befolyással bír az életünkben, akkor már van is egy közös nézőpontunk és érdemes elolvasnod az álláshirdetést!

Kik vagyunk?

Az Adaptive Media az egyik legnagyobb független online sales house, online platformok hirdetési megoldásainak értékesítésével foglalkozunk már több, mint 14 éve. Szinte minden jelentős hazai médiaügynökséggel és branddel napi szinten együtt dolgozunk. Célunk, hogy a hirdetők üzenetei a legmegfelelőbb helyre kerüljenek, ezzel együtt támogassuk a minőségi online újságírást és tartalomszolgáltatást.

Hogy gondolunk rád?

  • Precíz vagy, analitikus rendszerszemlélettel rendelkezel
  • Ismered a Microsoft Office rendszert felhasználói szinten
  • Kitartó vagy és affinis a technikai dolgok iránt
  • Ügyfélközpontú gondolkodás jellemző rád
  • Nyitott vagy a digitális világ technológiai újításainak elsajátítására
  • Legalább középfokú angol nyelvtudással rendelkezel írásban és szóban egyaránt
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel

Hogyan telnek majd a napjaid nálunk?

  • Napi szintű kapcsolatban leszel meglévő ügynökségi partnereinkkel, hirdetőinkkel és médiatulajdonos partnereinkkel
  • Hirdetési kampányokat állítasz be
  • A kampánycéloknak megfelelően optimalizálsz
  • Adminisztratív jellegű feladatokat kezelsz

Hogy szerezhetsz magadnak előnyt?

  • Ha tudod értékelni és becsülni magadat és kollégáidat egyaránt
  • Ha már van tapasztalatod az online média világában
  • Ha fontos számodra, hogy minőségi online médiatartalmak születhessenek a jövőben is (és ennek részese szeretnél lenni)

Mit adunk ezért cserébe?

  • Stabil és versenyképes fizetést
  • Hibrid home office rendszert
  • Olyan munkakört és feladatokat, amikben fejlődhetsz
  • Olyan közösséget, ahol nyitottak az ötleteidre
  • Házon belüli oktatást és képzéseket, tudásmegosztást
  • Innovatív, barátságos, összetartó csapatot, akikkel mindig öröm a munka 😊

Szükséges nyelvismeret

  • Angol középfok

Várjuk önéletrajzodat és motivációs leveledet a hr@adaptivemedia.hu címen.